Отопление теплицы Керамика -1 13 КВт Код 12078512

 • 1 350грн.
 • Описание

  Комплект опалювального обладнання для теплиці площею 12 м2 дозволяє обігрівати повністю в автоматичному режимі до -0 З

  Для того щоб в теплиці можна було починати займатися рослинництвом набагато раніше, ніж дозволяє погода під відкритим небом - для цього необхідно опалення. Система інфрачервоного опалення з застосуванням керамічних обігрівачів - один із самих прогресивних методів обігріву, який має безліч переваг над іншими видами опалення, з яких основні - економічність, автономність, простота установки і експлуатації, система працює за принципом «включив і забув»

  Інфрачервоне опалення дозволяє опалювати теплицю площею 12 м2 з покриттям - стільниковий полікарбонат товщиною від 6 мм. В теплиці з таким опаленням можна починати на місяць раніше, ніж у неопалюваних теплицях. Завдяки інфрачервоним обігрівачів з керамічними випромінювачами в теплиці можна підтримувати нормальні температурні режими для росту рослин вплость до мінусових температур

  Завдяки тому, що тепло розподіляється максимально в зоні, де відбувається зростання рослин, що таке опалення вважається одним із самих економічних і ефективним. У порівнянні В конвекційними методами опалення можливо добитися від 30 % до 60 % економії.

  Інфрачервоне опалення теплиць Конвекторне опалення теплиць

  Опалення в теплиці з допомогою інфрачервоних обігрівачів можливо зробити самостійно, воно не вимагає глибоких знань в галузі електротехніки і теплотехніки. Тому такі системи інфрачервоного обігріву так популярні і використовуються не тільки для опалення теплиць, але й будинку, квартир, гаражів, офісів та різних допоміжних та житлових приміщень (крім вибухонебезпечних). Для опалення теплиць необхідно використовувати довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, так як температура нагріву нагрівального елемента в межах 270 -300 С, ( на відміну средневолновых інфрачервоних обігрівачів, у яких температура нагрівальних елементів доходить до 1900 С), тому тепло від таких обігрівачів не випалює і не сушить рослини, як середньохвильові обігрівачі(у яких нагрівальний елемент нагрівається до видимих спектрів). Крім того спектр випромінювання відмінно підходить для рослині, він не тільки гріє, але крім того і стимулює ріст рослин.

  - ефективність розподілу тепла.

  - економність до 60 % порівняно з конвекторним опаленням

  - автономність при використанні терморегуляторів

  - низька вартість установки, простота установки

  - довговічність, надійність

  - екологічність, эрггономичность, компактність.

  У верхній частині купола теплиці встановлюються обігрівачі. Управління обігрівачами виконується за допомогою терморегулятора. Терморегулятор знімає показання температури через датчик, звіряється з програмою і включає або вимикає обігрівачі, в залежності від заданого температурного режиму:

  Купити інфрачервоне опалення для теплиць Ви можете у нас на сайті, замовивши через корзину, або ж зателефонувавши за телефонами вказаних на сайті.

  Цікаві статті про опалення

  інфрачервоні обігрівачі - не тільки тепло, але і корисно

  Фізичні характеристики інфрачервоного обігріву

  Економне опалення

  Обігрів теплиць

  Про опалення, теплиці, полив та інше на сайті http://teplitca.kiev.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход