Экономное отопление теплицы Керамика -4 39 КВт Код 12183853

 • 2 750грн.
 • Описание

  Комплект опалювального обладнання для теплиці площею 18 м2 дозволяє обігрівати повністю в автоматичному режимі

  Опалення теплиць дозволяє вирощувати рослини навіть тоді, коли на вулиці температурний режим не відповідає періоду плідної овочівництва. Тому цей період один з найбільш рентабельних для вирощування різних культур. Але з іншого боку цей період вимагає певних капіталовкладень, і часто саме опалення займає левову частку, інколи до 80 % від загальних витрат. Системи керамічного опалення теплиці дозволяють значно знизити витрати на опалення, при цьому сама опалення можна повністю автоматизувати і при цьому максимально знизити трудовитрати саме на опалювальний процес.

  Завдяки тому, що тепло розподіляється максимально в зоні, де відбувається зростання рослин, що таке опалення вважається одним із самих економічних і ефективним. У порівнянні В конвекційними методами опалення можливо добитися від 30 % до 60 % економії.

  Інфрачервоне опалення теплиць Конвекторне опалення теплиць

  Опалення в теплиці з допомогою інфрачервоних обігрівачів можливо зробити самостійно, воно не вимагає глибоких знань в галузі електротехніки і теплотехніки. Тому такі системи інфрачервоного обігріву так популярні і використовуються не тільки для опалення теплиць, але й будинку, квартир, гаражів, офісів та різних допоміжних та житлових приміщень (крім вибухонебезпечних). Для опалення теплиць необхідно використовувати довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, так як температура нагріву нагрівального елемента в межах 270 -300 С, ( на відміну средневолновых інфрачервоних обігрівачів, у яких температура нагрівальних елементів доходить до 1900 С), тому тепло від таких обігрівачів не випалює і не сушить рослини, як середньохвильові обігрівачі(у яких нагрівальний елемент нагрівається до видимих спектрів). Крім того спектр випромінювання відмінно підходить для рослині, він не тільки гріє, але крім того і стимулює ріст рослин.

  - ефективність розподілу тепла.

  - економність до 60 % порівняно з конвекторним опаленням

  - автономність при використанні терморегуляторів

  - низька вартість установки, простота установки

  - довговічність, надійність

  - екологічність, эрггономичность, компактність.

  У верхній частині купола теплиці встановлюються обігрівачі. Управління обігрівачами виконується за допомогою терморегулятора. Терморегулятор знімає показання температури через датчик, звіряється з програмою і включає або вимикає обігрівачі, в залежності від заданого температурного режиму:

  Купити інфрачервоне опалення для теплиць Ви можете у нас на сайті, замовивши через корзину, або ж зателефонувавши за телефонами вказаних на сайті.

  Цікаві статті про опалення

  інфрачервоні обігрівачі - не тільки тепло, але і корисно

  Побутові обігрівачі Білюкс для дому, квартир і дач.

  Сучасні методи обігріву

  Готуємося до зими

  Про це варто почитати

  Як правильно вибрати полікарбонат

  Полікарбонат стільниковий

  Про опалення, теплиці, полив та інше на сайті http://teplitca.kiev.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход