Обогреватель инфракрасный ENSA P750 Код 2109259

 • 1 040грн.
 • Описание

  Безкоштовна доставка при передоплаті

  Панель без терморегулятора потужність 750 Вт. Інфрачервоні опалювальні панелі конвекторного типу ENSA P750. Електронагрівачі м'якої теплоти ENSA P750.

  Є такий же з вбудованим терморегулятором, а також на колесах

  Є потужністю 500 Вт

  Є мощносью 500 Вт з терморегулятором і на колесах

  Інфрачервоні панелі ENSA ПО-750 мають ККД майже в 2 рази вище, ніж звичайні електричні обігрівачі. Вони не сушать повітря, не спалюють кисень, не піднімають пил.

  Характеристики:

  Потужність: 750Вт
  Температура поверхні: 80-85° С.
  Площа обігріву: 15м2.
  Розміри, мм: 500х1000х50
  Час виходу на робочу температуру: 30 сек
  Безшумна робота: так
  Гарантійний термін експлуатації: 2 роки.
  Вся продукція сертифікована.

  В обігрівачі ENSA застосовується нагрівальний елемент Nanocrystalline, ресурс роботи якого становить 30 років. Не схильний до корозії.

  Конструкція:
  Обігрівачі ENSA виготовлені з високоміцної сталі і пофарбовані спец. фарбою, стійкою до зносу і високих температур. Нагрівальний елемент закритий негорючим, температуроустойчивым діелектриком, Більш того, немає доступу і до всіх струмоведучих частин. Панельні обігрівачі ENSA оснащуються кронштейнами, для простої установки пристрою.

  Сфери застосування:
  Використання інфрачервоних панелей в побуті є вірним рішенням для кожного будинку. Панельні обігрівачі ЕНСА швидко зарекомендували себе на увазі економічності, екологічності і високих критеріїв безпеки.
  Якщо централізоване опалення дає мало тепла або його зовсім немає, Ви просто встановіть ІНФРАЧЕРВОНИЙ обігрівач ENSA в своєму житлі. Нагрівальні панелі ENSA - це системи автономного опалення, що дозволяють підтримувати різну температуру в різних кімнатах.
  Інфрачервоні обігрівачі ENSA мають дуже низьку потужність електроживлення, тому не навантажують електромережу.
  Застосовувати інфрачервоні панельні обігрівачі ЕНСА слід і в комерційних умовах: для обігріву офісу, магазину, торгової точки, і т. д...

  Переваги використання обігрівачів ENSA у комерційному приміщенні:

  Простотою монтаж
  Простий демонтаж
  Можливість установки температури в кожному приміщенні окремо
  Зменшення витрат на електроенергію.
  Не вимагає дозволу та погодження.

  Застосування інфрачервоного опалення суттєво зменшує коефіцієнт тепловтрат, тому можливо розраховувати на 50-60 Вт на кв. метр. Отже, застосування інфрачервоного виду обігріву дає економію до 30-50%, електроенергії, у порівнянні з використанням конвекційних систем.
  У моделях ENSA P500T і P750T, встановлений термостат, що дозволяє точно регулювати температуру в приміщенні, а також своєчасно вмикати і вимикати прилад для досягнення максимальної економії.
  Обігрівач ENSA створює лише невелику навантаження на електричну мережу, тому можна встановлювати навіть в ті приміщення, електромережа, яких не потягне звичайне електричне опалення.
  Надійність. Застосування сучасних, якісних матеріалів дозволили обігрівачів ENSA працювати до 25 - 30 років. Передня сторона виготовлена з міцного сталевого листа, що захищає нагрівальний елемент від руйнування. Тому, обігрівачі ENSA можна встановити в громадських місцях, виключаючи ймовірність пошкодження.

  Терморегулятори для обігрівачів

  Нагрівальна панель ENSA P750 - купити в інтернет-магазині Альтаїр. Доставка по Україні - Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Рівне, Полтава, Чернігів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Львів, Донецьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Житомир, Ужгород, Суми, Житомир, Тернопіль, Черкаси.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход