Энергосберегающий инфракрасный обогреватель Е1300 Код 22234706

 • 1 175грн.
 • Описание

  Длиноволновой інфрачервоний обігрівач вважається одними з найбільш передових серед систем опалення, завдяки своїм технічним характеристикам по створенню і передачі теплової енергії безпосередньо нагрівається тіла

  - ефективне розподіл тепла в теплиці,

  Завдяки тому, що обігрівачі встановлюються на верху, і випромінювачі розташовуються спрямованими вниз, тепло розподіляється таким чином, що виділяється тепло розташований у робочій зоні, де і проводяться всі основні роботи і відбувається ріст рослин. При цьому не відбувається ефекту гарячої даху, коли все тепло піднімається вгору, і холодне повітря, навпаки, опускається вниз - відповідно до законів фізики.

  - значне зниження тепловтрат, через зменшення її виходу через накриття теплиці.

  Як позначилося раніше інфрачервоне випромінювання розподіляється при інфрачервоному обігріві саме внизу, а не верхній частині купола. А втрати тепла в парники відбуваються саме через верхній купол. Верхній купол теплиць має найбільшу площу в покритті теплиці. І в звичайному варіанті опалення теплиць, коли відбувається обігрів через нагрівання повітря, гаряче повітря піднімається вгору і там віддає теплову енергію, нагріваючи верх теплиці. Відбувається наступний ефект - чим більше різниця температури між зовнішнім повітрям на вулиці і внутрішньому приміщенні теплиці, тим більше теплові витрати кожного квадратного метра покриття. І якщо під куполом у теплиці температура може доходити до +40 С, а на вулиці - 30 С, то різниця температур в 70 З викачує тепло немов через трубу.

  Наприклад: при коефіцієнті теплопровідності полікарбонату 6 мм дорівнює 3, 9. То відповідно тепловтрати одного квадратного метра буде приблизно 3, 9 х70 =273 Вт. У разі ж інфрачервоного опалення, основне тепло концентрується внизу, воно накопичується в нагрітих поверхнях. Повітря нагрівається безпосередньо від нагрітих поверхонь. В результаті вгорі знаходиться холодне повітря з температурою близько +12 - +15 С ( в залежності від температурного режиму в теплиці і висоти самої теплиці) У результаті тепловтрати через верхній купол складуть при температурі ззовні - 30 З усього 42 С. Тоді тепловтрати з кожного квадратного метра буде вже 3, 9х42 =163 Вт а це на 41 % економії, що дає суттєву економію

  - миттєвий запуск, висока динамічність системи обігріву

  Після включення обігрівачів, вони вже через 30 - 60 секунд працюють на повну потужність. І промениста енергія від обігрівачів відчуваються відразу.

  - завдяки світлового випромінювання опалення прогрівається в першу чергу робоча зона, у якій ростуть рослини, а також грунт.

  Як говорилося раніше нагрівальні панелі зазвичай спрямовані вниз, при цьому інфрачервоне випромінювання починає накопичуватися на поверхні, на які вони спрямовані. Грунт прогрівається від променевого випромінювання досить жваво, прогріваючись на глибину кореневмісного шару.

  - відсутній ефект - холодний грунт, коли при конверторном опаленні, все тепло піднімається вгору, при цьому ґрунт залишається холодною, що сильно гальмує ріст і розвиток рослин.

  - високий ккд системи, мала кількість передавальних ланцюгів:

  Електроенергія - нагрівальний елемент - нагрівальна поверхня, (у разі конверторного типу обігріву: паливо - котел - тепломережа - нагрівальний елемент - повітря - нагрівальна поверхня). Завдяки такому підходу відбуваються мінімальні теплові втрати при передачі енергії від энергосодержащего елемента ( електрика, дрова, газ, пелети та ін) безпосередньо до обігріваючому об'єкту.

  - простота управління: для управління інфрачервоними обігрівачами досить встановити регулятори температури, і вони будуть контролювати весь опалювальний процес.

  Економне опалення

  Обігрів грунту власними руками

  Обігрів теплиць

  електричний підігрів грунту

  Переваги опалення теплих підлог

  Що таке нагрівальний кабель?

  Сайт про обігрів, теплиці і багато іншого
  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход