Теплый плинтус Uden 200 Код 13316121

 • 480грн.
 • Описание

  Теплий плінтус UDEN-S® - це унікальні обігрівачі для індивідуального системи електроопалення.

  Теплий плінтус UDEN-S® - це унікальні обігрівачі для індивідуального системи електроопалення.

  Зовні вони схожі на звичайний плінтус і являють собою нагрівальні модулі потужністю 100, 150 або 200 Вт.

  Ця система універсальна. Для неї не важливо, з якого матеріалу виконані підлогу і стіни, вона, не займаючи простір приміщення, забезпечить тепло та комфорт з перших хвилин роботи.

  Ви заощадите час на монтажі, адже наш теплий плінтус дуже швидко встановлюється: всі елементи легко монтуються, з'єднуючись між собою, і через терморегулятор підключаються до електромережі. Необхідна потужність набирається з нагрівальних модулів різної довжини.

  Унікальність теплого плінтуса - в його способі обігріву приміщень. Він встановлюється над існуючим плінтусом або замість нього уздовж нижнього краю зовнішньої стіни по периметру приміщення і безпосередньо обігріває холодну поверхню стін (темперирование будівель). Створюється свого роду тепловий екран, який не дозволяє холодному повітрю потрапляти в приміщення. Це дуже важливо, тому прогріті стіни позбавляються від вологи, менше проводять тепла назовні (істотно збільшується їх теплозберігаюча здатність) і самі починають випромінювати тепло (дивіться відео).

  Теплий плінтус просто незамінний в кутових і торцевих кімнатах, особливо, якщо це окремо розташовані об'єкти типу приватних будинків, котеджів, дач, будинків для відпочинку. Він ідеальний для тільки що побудованого будинку з сирими стінами. Та стане знахідкою для любителів довгих штор.

  Йому немає рівних в обігріві лоджій, балконів, цоколів, оранжерей, зимових садів, кімнат з панорамними вікнами, які все частіше використовуються в будівництві. Адже ніяка інша система опалення так не запобіжить/усуне проблему утворення конденсату, вогкості, цвілі на подібних об'єктах.

  І ще... При всіх своїх перевагах - це тонкі, дуже витончені, практично непомітні в інтер'єрі обігрівачі. В нашому каталозі понад 20 кольорів і відтінків, палітра постійно розширюється. Це дозволить вам реалізувати будь-які дизайнерські рішення.

  Плінтус UDEN-S® має значно демократичніший ціну, ніж імпортний. При цьому він не поступається, а навіть перевершує аналоги по ефективності, економічності в експлуатації та дизайну.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход