Электрическое отопление теплицы Билюкс -3 3 КВт Код 11122396

 • 3 550грн.
 • Описание

  Комплект опалювального обладнання для теплиці площею 18 м2 дозволяє обігрівати повністю в автоматичному режимі до 10 З

  Питання опалення теплиць дуже важливий, для тих, хто хоче вирощувати в теплиці, навіть якщо на вулиці вже далеко не тепла пора, але необхідність у свіжих овочах і зелені залишається цілий рік. Тому в теплиці хочеться вирощувати круглий рік, або хоча б розтягнути період вирощування на 9 -11 місяців в році.

  Для цього можливо застосувати різні методи опалення, але один з ефективних, не дорогих і з високим ступенем автономності - це застосування інфрачервоного обігріву з терморегулюючої апаратурою.

  Інфрачервоне опалення дозволяє ефективно опалювати теплицю площею 18 м2 з покриттям - стільниковий полікарбонат товщиною від 6 мм. Завдяки тому, що тепло розподіляється максимально в зоні, де відбувається зростання рослин, що таке опалення вважається одним із самих економічних і ефективним

  Інфрачервоне опалення теплиць Конвекторне опалення теплиць

  Опалення в теплиці з допомогою інфрачервоних обігрівачів можливо зробити самостійно, воно не вимагає глибоких знань в галузі електротехніки і теплотехніки. Тому такі системи інфрачервоного обігріву так популярні і використовуються не тільки для опалення теплиць, але й будинку, квартир, гаражів, офісів та різних допоміжних та житлових приміщень (крім вибухонебезпечних). Для опалення теплиць необхідно використовувати довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, так як температура нагріву нагрівального елемента в межах 270 -300 С, ( на відміну средневолновых інфрачервоних обігрівачів, у яких температура нагрівальних елементів доходить до 1900 С), тому тепло від таких обігрівачів не випалює і не сушить рослини, як середньохвильові обігрівачі. Крім того спектр випромінювання відмінно підходить для рослині, він не тільки гріє, але крім того і стимулює ріст рослин.

  - ефективність розподілу тепла.

  - економність до 60 % порівняно з конвекторним опаленням

  - автономність при використанні терморегуляторів

  - низька вартість установки, простота установки

  - довговічність, надійність

  - екологічність, эрггономичность, компактність.

  У верхній частині купола теплиці встановлюються обігрівачі. Управління обігрівачами виконується за допомогою терморегулятора. Терморегулятор знімає показання температури через датчик, звіряється з програмою і включає або вимикає обігрівачі, в залежності від заданого температурного режиму:

  Купити інфрачервоне опалення для теплиць Ви можете у нас на сайті, замовивши через корзину, або ж зателефонувавши за телефонами вказаних на сайті.

  Про опалення, теплиці, полив та інше на сайті http://teplitca.kiev.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход