Микатермический обогреватель ves electric MX 11 Код 14402602

 • 730грн.
 • Описание

  Потужність - 1300 Вт 2 режими нагріву Микатермический нагрівальний елемент Швидкий обігрів приміщення Регульований термостат, Індикатор режимів роботи

  Микатермические обігрівачі з'явилися на ринку не так давно, але вже встигли завоювати симпатії споживачів. І це не дивно - переваги цих приладів очевидні: ефективність обігріву - на 30% більше в порівнянні з іншими тепловими приладами, нагрівання приміщення починається вже через 1-2 хвилини після включення, безшумність роботи, теплий корпус приладу ( макс. температура поверхні 60 гр.), мала вага і сучасний дизайн.

  Перевірений в космонавтиці У микатермическом обігрівачі використовується нагрівальний елемент, створений за унікальною технологією Micathermic, що можна умовно перекласти як променисте тепло. Така технологія вже досить довго застосовується в медицині і космонавтиці, і зараз, стала використовуватися і в побутових приладах. Якщо розглядати "Променисте тепло" з медичної точки зору, то таке теплове випромінювання благотворно впливає на здоров'я людини, надає стимулюючу дію на обмін речовин і циркуляцію крові в організмі.

  Як працює Принцип дії микатермических обігрівачів схожий по ефекту з сонячним тепловим випромінюванням. При цьому теплові хвилі, джерелом яких є нагрівальний елемент, поширюються в приміщенні, передаючи енергію поверхонь стін, підлоги і предметів обстановки. У свою чергу, повітря нагрівається вже від цих прогрітих поверхонь. При цьому сам пристрій не нагрівається, а лише випромінює тепло на оточуючі його об'єкти.

  Як влаштовано Нагрівальний елемент являє собою пластину, яка, не нагріваючись сам, рівномірно розподіляє тепло від поверхні. Іншими словами цей прилад працює без теплоносія. Отже, повністю відсутній знос нагрівального елемента. Багато хто думає, що нагрівальний елемент зроблений з кераміки, але це не так: микатермический нагрівальний елемент складається з кількох шарів легких пластин, покритих 2 шарами слюди, при цьому робоча температура нижче рівня небезпеки, прилад не розжарюється під час роботи. Він має довгий термін служби, стабільний в роботі і абсолютно безпечний.

  Треба брати Микатермические обігрівачі здатні вирішувати проблеми, властиві традиційним приладів - поєднувати тепло нагрівального елемента і природного потоку повітря так, що ефективність нагріву стає вище, і в приміщенні швидше стає тепло. Якщо взяти для порівняння масляний обігрівач, то по багатьом характеристикам він програє микатермическому, який витрачає на третину менше енергії, обігріваючи велику площу, має меншу вагу і розміри. Микатермические обігрівачі легко транспортуються, кріпляться на ніжках або підвішується до стіни. Крім усього перерахованого вас приємно порадує дизайн, плавність, витонченість, чіткість і пластичність форм.

  Потужність - 1300 Вт""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход