Обогреватель Билюкс У-6000 Код 31955184

 • 3 275грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс У-6000 - це средневолновый обігрівач серії В (Уличний) призначений для локального (точкового) нагрівання. Можна використовувати як для основного, так і для додаткового обігріву.
  Область застосування: опалення приміщень з високими стелями, від 5-ти до 20-ти метрів. А, також, для використання на вулиці, з метою обігріву або розв'язання різних технічних задач (наприклад, сніготанення)

  Продукція торгової марки Білюкс має всю офіційну документацію: сертифікат відповідності, висновок МНС, висновок міністерства охорони здоров'я.

  Обігрівач Білюкс У-6000 використовують для опалення: цеху, складу, інших виробничих або сільськогосподарських приміщень, окремої робочого місця або локальної зони, приміщень або майданчиків спортивного призначення, літніх майданчиків закладів громадського харчування.

  Технічні характеристики:

  Опалювальна площа:
  - Додаткове опалення: + 10 градусів до існуючої температури - 180 кв. м
  - Весна-осінь: -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 120 кв. м
  - Основне опалення: -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 60 кв. м

  Комплектація: обігрівач упакований в картонну упаковку, паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном). Монтажний комплект поставляється окремим місцем.

  За бажанням замовника може комплектуватися додатково захисною сіткою (опція), ціна сітки - 600 грн.

  Принцип роботи : Обігрів передається за допомогою інфрачервоних хвиль, які потрапляючи на поверхню (підлога, стіл, людина) нагріває її, а повітря є прозорою середовищем. Тому, в приміщеннях з інфрачервоним опаленням температура повітря нижча, ніж температура предметів. Це дозволяє знизити знизити середню температуру без втрати комфорту, створити зональний обігрів. Витрати на опалення істотно знижуються.

  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 600 градусів, працюють в средневолновом спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс У 4000 становить від 500 до 550 градусів. Середньохвильові обігрівачі дозволяють за 5 хвилин виходити на робочий режим, і створювати зональний обігрів.

  Розміщення: обігрівач Білюкс У 6000 має потужний тепловий потік і широкий діапазон розсіювання. Тому його можна встановлювати і як для опалення всього приміщення і як локальний обігрів.

  Установка: в комплекті з обігрівачами йде кріплення (окремо), який дозволяє робити установку як на стелю, так і під різним кутом. Зверніть увагу, що при встановленні під кутом, обігрівач втрачає ККД до 30%.щоб домогтися максимального ефекту його краще встановлювати горизонтально підлозі, Дотримуйтеся технічний зазор: мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 1500 см, вгору - 40 см, в кожну з сторін - 40 див.

  Обережно! Ожегоопасная температура пластини обігрівача! до 600 градусів! Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів.

  Монтаж обігрівачі Білюкс: можна зробити жорсткий монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративному тросі, все залежить від висоти приміщення і рівнем мінімальної висоти підвісу.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход