Потолочные теплые панели Uden 500-P Код 13315915

 • 850грн.
 • Описание

  Стельові теплі панелі УДЕН-500П монтуються безпосередньо до стелі або в профіль «армстронг».

  Стельові теплі панелі УДЕН-500П монтуються безпосередньо до стелі або в профіль армстронг.

  "Непомітні" опалювальні системи на основі цих стельових обігрівачів особливо актуальні на об'єктах, де немає можливості встановити опалювальне обладнання на стінах (стіни заставлені меблями, скляні тощо) або в приміщеннях з великою площею (магазини, торгові центри, павільйони, склади, вокзали, АЗС, СТО тощо).

  Ними можна обігрівати приміщення в цілому або локально, створюючи зони комфорту для роботи і відпочинку (офіс, виробничі приміщення тощо). До того ж, це просте і недороге рішення проблеми додаткового опалення.

  Хороша ціна. Вони трохи дешевше стінових панелей UDEN-S®, що особливо приємно, адже інші будівельні роботи в подібних приміщеннях вимагають досить великих витрат.

  Універсальний дизайн. Стельові панелі однаково гармонійно будуть виглядати як на звичайному, так і на підвісній стелі, а також на стелі типу "армстронг" (розміри розроблялися спеціально). Ви зможете вибрати колір під тон інтер'єру або зіграти на контрастах, створивши оригінальне доповнення до дизайну приміщення.

  Широке використання. На відміну від аналогів конкурентів стельові панелі UDEN-S® - це низькотемпературні обігрівачі. Тому їх можна вільно використовувати в приміщеннях, де людина перебуває тривалий час. Вони працюють безшумно, не мають відкритого нагрівального елемента, тому не світяться і не накопичують пил.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход